Britney Spears - Życie i kariera

Liczba slajdów:
43
Autor:
Nieznany
Rozmiar:
3.64 MB
Ilość pobrań:
2476
Ilość wyświetleń:
11259
Kategoria:
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 42
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 0
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 1
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 2
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 3
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 4
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 5
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 6
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 7
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 8
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 9
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 10
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 11
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 12
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 13
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 14
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 15
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 16
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 17
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 18
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 19
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 20
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 21
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 22
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 23
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 24
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 25
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 26
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 27
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 28
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 29
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 30
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 31
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 32
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 33
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 34
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 35
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 36
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 37
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 38
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 39
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 40
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 41
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 42
Britney Spears - Życie i kariera - Slajd 0

Treść prezentacji

1
Britney Spears ŻYCIE I KARIERA MUZYCZNA
2
3
Britney Jean Spears (ur. 2 grudnia w McComb w stanie Misisipi w Stanach Zjednoczonych), amerykańska piosenkarka POP, tancerka, aktorka. Nazywana Księżniczką Popu .Posiada swoja gwiazdę w Alei Gwiazd. Jest laureatką nagrody Grammy za piosenkę Toxic.
4
NAGRODA Nagroda Grammy jest GRAMMY przyznawana przez Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji w USA, za wyróżniające się osiągnięcia w muzyce rozrywkowej. Jest jedną z trzech najbardziej znaczących nagród muzycznych przyznawanych co roku. Grammy (zazwyczaj przyznawana w lutym) jest poniekąd muzycznym Oscarem.
5
6
Jej Rodzina Jej matka Lynne Irene była nauczycielką, a ojciec, Jamie Parnell - budowniczym. Brat Britney, Bryan, jest managerem rodziny Spears, natomiast jej młodsza siostra Jame Lynne jest aktorką. Piosenkarka ma za sobą dwa małżeństwa - z Jasonem Alexandrem oraz z Kevinem Federleynem, z którym ma dwójkę dzieci Seana i Jaydena. Po rozwodzie z Kevinem, Britney postanowiła poświęcić się karierze muzycznej.
7
Rodzeństwo Britney: Bryan oraz Jamie
8
Jak zaczynała drogę do kariery W 1993 Spears pojawiła się w telewizyjnym programie dla dzieci The Mickey Mouse Club razem z Christiną Aguilerą i Justinem Timberlakem. Po krótkim czasie Spears podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Jive Records , która wydała jej debiutancki album ...Baby One More Time w 1999r. Olbrzymi sukces krążka uczynił ją ikoną muzyki i prawdziwym zjawiskiem popowym oraz wpłynął na odrodzenie się popu w późnych latach 90.
9
The Mickey Mouse Club (Klub Myszki Mickey)
10
11
12
Kariera Britney Spears jako wokalistka nagrała sześć płyt oraz wydała dwie kompilacje (stan na rok 2008). Pierwszy teledysk nagrała w wieku 16 lat . Albumy wokalistki sprzedały się w ponad 90 milionowym nakładzie, z czego aż 41,8 milionów zostało sprzedane w Stanach Zjednoczonych. Przez tak dużą sprzedaż płyt Britney została okrzyknięta mianem Księżniczki popu.
13
Dwa jej najpopularniejsze single ...Baby One More Time oraz Oops!... I Did It Again - osnute są mianem utworów kultowych, wpisujących się w kanon muzyki popowej.
14
Jej pierwsza miłość Justin Timberlake miał 11 lat kiedy zapisał się do Klubu Myszki Mickey. To tam poznał i zakochał się Britney. To była miłość od pierwszego wejrzenia - wspomina Justin. Zauroczyła mnie, gdy tylko ją poznałem.
15
16
Albumy Britney Spears
17
1998-1999: ...Baby One More Time
18
Pod koniec 1998 pojawił się pierwszy singiel Spears ...Baby One More Time, dwa tygodnie później stacja MTV wyemitowała teledysk do utworu. Wtedy piosenka w szybkim czasie zajęła pierwsze pozycje na listach przebojów w Stanach Zjednoczonych i MTV. Kilka miesięcy później w sklepach pojawiła się debiutancka płyta ...Baby One More Time. Krążek zdobył status diamentowej płyty w Stanach Zjednoczonych. Na całym świecie sprzedało się ponad 28 milionów kopii albumu.
19
2000: Oops!... I Did It Again
20
W maju 2000 roku pojawiła się druga płyta Spears: Oops!... I Did It Again. Album zadebiutował na 1 miejscu Billboard 200 sprzedając w pierwszym tygodniu ponad 1,3 miliona kopii! RIAA przyznała Oops!... I Did It Again diamentowy certyfikat z powodu 10 milionowej sprzedaży krążka w samych Stanach Zjednoczonych. Podczas występu 2000 roku podczas trasy koncertowej w Nowym Jorku Spears zerwała czarny garnitur wyjawić prowokacyjny strój w kolorze skóry z kryształkami, który spowodował sporo kontrowersji. Płyta była nr 1 w USA, Kanadzie, Japonii, Korei, Tajwanie, Francji, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji i piętnastu innych krajach na świecie. Krążek sprzedał się w łącznym nakładzie 26 milionów sztuk.
21
2001-2002: Britney
22
Listopad 2001 na sklepowe półki trafił trzeci studyjny album pod tytułem Britney.   Dzięki debiutowi tego albumu na 1 miejscu Bilboard 200 Britney jako pierwsza artystka w historii muzyki osiągnęła sukces trzech albumów, które debiutowały na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Pierwszym singlem z płyty była utrzymana w klimacie RB piosenka Im a Slave 4 U, która różniła się od dotychczasowych piosenek Britney. Cała płyta była bardziej odważna. Album sprzedał się w 15 milionach egzemplarzy. Magazyn Forbes, docenił umiejętności piosenkarki i umieścił Britney w rankingu najpotężniejszych sław świata.
23
2003: In the Zone
24
18 listopada 2003 roku pojawił się czwarty album piosenkarki In the Zone. Album promowany był przez singiel Me Against the Music, który Britney wykonywała wspólnie z Madonną. Krążek emanował erotyką. Na płycie znalazła się piosenka Toxic za którą Britney otrzymała nagrodę Grammy. Britney z Madonną
25
Na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards 2003 Britney wystąpiła z Christiną Aguilerą wykonującą piosenkę Like a Virgin podczas której dołączyła do nich amerykańska wokalistka Madonna. Pomiędzy Britney Spears a Madonną doszło do pocałunku, który został nagłośniony i głęboko wpisał się w historię gali MTV Video Music Awards. Brinet Spears i Christina Aguilera
26
Wokalistka w 2005 roku roku rozpoczęła pracę nad kolejnym albumem, niestety została przerwana, ponieważ Britney dowiedziała się , że jest w ciąży. Piosnekarka wówczas zawiesiła swą karierę muzyczną, oddając się opiece nad dzieckiem.
27
2005-2007: Blackout
28
Records wydał piąty studyjny album Britney Spears Blackout. Album promował singel Gimme More, który w bardzo krótkim czasie awansował na trzecią pozycję Billboardu Hot 100 w USA. Singiel był jednym z najbardziej popularnych piosenek Spears w USA. Album ten sprzedał się w ilości ponad 2 milionów kopii, co jest dość słabym wynikiem.
29
2008-2009: Circus
30
oświadczenie ogłaszające tytuł szóstego albumu Britney Spears pt. Circus. 26 września odbyła się premiera singla Womanizer, który zapowiada szósty album Britney pt. Circus. Singiel niespełna kilka dni po premierze stał się numerem jeden m.in. w Australii, Kanadzie, Norwegii, Szwecji, Turcji oraz Stanach Zjednoczonych oraz Polsce. 15 października 2008 roku singiel Womanizer ustanowił nowy rekord na amerykańskiej liście przebojów Billboard Hot 100 - piosenka awansowała z 96 pozycji na miesjce 1. gdzie utrzymała się przez tydzień.
31
CIEKAWOSTKI CIEKAWOSTKI DOTYCZĄCE DOTYCZĄCE BRITNEY BRITNEY SPEARS SPEARS
32
W 2003 roku jej nazwisko znalazło się na liście najbardziej seksownych ciał w Hollywood przygotowanej przez magazyn In Style.
33
Była brana pod uwagę przy obsadzaniu roli Lucy McClane w filmie Szklana pułapka 4.0.
34
W 2004 roku zajęła razem z Justinem Timberlakem 1 miejsce w rankingu zorganizowanym przez magazyn In Touch na najbardziej spektakularne rozstania znanych par.
35
Ma dwie własne linie perfum: Curious oraz Fantasy.
36
W 2002 roku osiągnęła pierwsze miejsce jako najczęściej wyszukiwana osoba w internecie. Utrzymywała się w pierwszej 10 przez 140 tygodni.
37
Jej pierwsze małżeństwo z Jasonem Alexandrem trwało zaledwie 55 godzin .
38
BRITNEY NA KONCERTACH
39
40
41
42
43
KONIEC Dziękujemy za uwagę !

Mogą Cię zainteresować

Historia zespołu RBD - Slajd 1

Historia zespołu RBD

Historia zespołu RBD
Instrumenty strunowe - Slajd 1

Instrumenty strunowe

Instrumenty strunowe
Muzyka niemiecka - Slajd 1

Muzyka niemiecka

Muzyka niemiecka
Instrumenty strunowe - Slajd 1

Instrumenty strunowe

Instrumenty strunowe

O stronie

Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe. Prezentacje podzielone są na kategorię aby łatwiej było Ci odnaleźć to czego szukasz. Nazwy kategorii odpowiadają nazwą przedmiotów szkolnych. Dzięki nam zapomnisz czym jest pracochłonne przygotowywanie prezentacji i ściągniesz "gotowca".

Ostanio dodane

2017 © Wszystkie prawa zastrzeżone

Używamy plików cookies, aby dostosować zawartość strony do Twoich preferencji i oczekiwań oraz zapewnić Ci wygodę podczas przeglądania strony www. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Co to są ciasteczka?