Inne

Bezpieczne wakacje

6 lat temu

Zobacz slidy

Bezpieczne wakacje - Slide 1
Bezpieczne wakacje - Slide 2
Bezpieczne wakacje - Slide 3
Bezpieczne wakacje - Slide 4
Bezpieczne wakacje - Slide 5
Bezpieczne wakacje - Slide 6
Bezpieczne wakacje - Slide 7
Bezpieczne wakacje - Slide 8
Bezpieczne wakacje - Slide 9
Bezpieczne wakacje - Slide 10

Treść prezentacji

Slide 1

BĄDŹ BEZPIECZNY BĄDŹ BEZPIECZNY Twoje bezpieczeństwo zależy także  od Ciebie

Slide 2

Podczas wakacji będziesz miał dużo czasu i mnóstwo pomysłów na wspaniałe zabawy ale pamiętaj

Slide 3

Podczas tych zabaw zachowuj się odpowiedzialnie i staraj się przewidywać zagrażające Ci niebezpieczeństwa. Tak wiele zależy od Twojej roztropności

Slide 4

Nad wodą Kąp się tylko w miejscach dozwolonych i strzeżonych. Tam dopilnuje Cię ratownik WOPR. To dopiero cudna sprawa, kiedy mokra jest zabawa.

Slide 5

W lesie Nie oddalaj się od opiekunów. Tu jesteś gościem więc zachowuj się jak gość. Nie łam gałązek! Nie rań kory! Nie śmieć! Nie hałasuj!

Slide 6

Na łące Tu też dobrze być pod opieką osoby dorosłej, nie oddalać się zbytnio, nie wchodzić na tereny podmokłe. Łąka lubi kiedy ktoś zachowuje się jak gość.

Slide 7

Na placu zabaw Zwracaj uwagę na inne bawiące się dzieci. Znajdujące się na placu zabaw sprzęty wykorzystuj zgodnie z ich przeznaczeniem.

Slide 8

Na rowerze Jeśli masz kartę rowerową, wszystko już wiesz. Jeżeli nie masz jeszcze tego dokumentu, musisz poruszać się rowerem wraz z opiekującą się Tobą osobą dorosłą. Kiedy jeździsz bez opieki po placu zabaw, czy w okolicy domu, uważaj na bawiące się dzieci oraz spacerujące osoby dorosłe. I takich dziwaków dokoła znajdziecie, co myślą, że sami na całym są świecie.

Slide 9

Zachowaj czujność Gdy jesteś sam, nie wpuszczaj nikogo do domu. Zawsze możesz poprosić, by gość przyszedł, gdy wrócą rodzice. Na ulicy, czy placu zabaw, nie pozwól się zaczepiać nieznajomym. Gdy poczujesz się zagrożony, natychmiast poproś o pomoc inne osoby dorosłe.

Slide 10

Niech żyją wakacje Życzmy sobie wszyscy wesołych i bezpiecznych wakacji. A, no i najważniejsze Gdy wakacje przyjdą wreszcie najważniejsze rzeczy dwie: by bezpiecznym być i jeszcze dobry humor, to się wie! Pa, pa, pa

Dane:
  • Liczba slajdów: 10
  • Rozmiar: 0.26 MB
  • Ilość pobrań: 78
  • Ilość wyświetleń: 6902
Mogą Cię zainteresować
Czegoś brakuje?

Brakuje prezentacji,
której potrzebujesz?

Nie znalazłeść potrzebnej prezentacji multimedialnej? Wypełnij formularz a my zrobimy to za Ciebie i poinformujemy mailowo. Wszystko w mniej niż 24 godziny!

Znajdziemy prezentację
za Ciebie